Oğuz Mermer

Oğuz Mermer Sanayi ve Ticaret, 1950’den bu yana memer üretiminde üçüncü kuşak olarak İstanbul’dan sonra Afyon’da devam etmektedir. Mermer üretiminde 25 yıldır Yunanistan, İtalya, Suriye, Lübnan, Suudi Arabistan, Singapur ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir. Afyon ocaklarımızda dünyaca ünlü Afyon Beyazı yıllık 3.000 m3 blok olarak üretimi yapılmaktadır. Aynı bölgede bulunan 30.000 m2 arazi üzerinde 4.000 m2’lik kapalı alana kurulu işletmemizde ihracat ağırlıklı ebatla mermer kesimi yapılmaktadır.

Oğuz Mermer Sanayii ve Ticaret, 1950’den bu yana sürdürdüğü faaliyetin üçüncü kuşak olarak Afyon’da ocak ve fabrika işletmesi alanında Beyaz Afyon’da söz sahibidir.

Fabrika

Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde bulunan ve 30.000 m2 arazi üzerinde 4.000 m2′lik kapalı alana kurulu işletmemizde ihracat ağırlıklı ebatla Afyon Beyaz Mermer kesimi yapılmaktadır.

Geniş makine parkına sahip olan fabrikamızda ürün kalitesi birinci derecede öneme sahip olup, ihracatını yaptığımız Afyon Beyaz Mermeri tüm dünya ülkelerinde en prestijli projeleri, yapıları ve anıtları süslemektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz;

Doğal Taş sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.